دوره های ویژه زبان فرانسه برای کودکان

دوره های ویژه زبان فرانسه برای کودکان

شروع ثبت نام کلاسهای تابستانه فرانسه برای کودکان بالای ۴ سال و نوجوانان.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید .

طبق مطالعات و مقالات در مورد یادگیری و آموزش در سنین کودکی به این نکته قابل توجه بر میخوریم که یادگیری زبان خارجی در سنین پایین نتایج شگفت آوری در پی دارد :

به پیشرفت تحصیلی کودکان در مدرسه ومهارت حل مسئله آنها و همچنین به دست آوردن فرصت های شغلی کمک بسزایی خواهد کرد.

دوره های ویژه زبان فرانسه برای کودکان ، شانس ورود فرزند شما به ۴۸۱ مدرسه فرانسوی زبان در ۱۳۳ کشور دنیا افزایش خواهد داد . کشور فرانسه دارای سیستم آموزشی بسیار قدرتمندی است که می تواند برای اینده کودکان بسیار مهم باشد.

فرد در آینده قادر خواهد بود زبان دوم را همانند یک فرد نیتیو خارجی با رعایت تمام تلفظ و استرس های آن صحبت کند.برای کسانی که زبان انگلیسی را تا حدی بلدند یادگیری زبان فرانسوی بسیار آسانتر است زیرا بسیاری از واژگان در این دو زبان شبیه هم هستند و از ریشه لاتین استخراج شده اند.

آموزشگاه زبان گویش قزوین با افتخار به طور تخصصی به برگزاری دوره های ویژه زبان فرانسه برای کودکان ۴ سال به بالا اقدام کرده است .

اساتید آموزشگاه گویش قزوین که خود سابقه تالیف کتابهای آموزش زبان فرانسه ویژه خردسالان را دارا می باشند تاکید بر سبک تدریس خلاقانه و ایجاد محیطی صمیمی مطابق با توانایی های کودکان دارند.البته در کلاسهای زبان فرانسه آموزشگاه علاوه بر پیگیری روند کتاب اصلی ، آموزش های صوتی و تصویری جانبی نیز تعبیه شده است.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.