آزمون testdaF , testdaf vorbeitung چیست؟

آزمون testdaf  آزمون زبان آلمانی بین سطح B2 و C1 می‌باشد و براي داوطلبان خارج از آلمان است كه قصد تحصيل در آلمان را دارند و يا نياز به ارائه مدركي دال بر تسلط به زبان آلماني دارند.

با قبولی در این آزمون داوطلب قادر خواهند بود مجوز ورود به دانشگاههای آلمان را از نظر اثبات معلومات زبان آلمانی کسب نماید.

برای ورود به دانشگاه به کدام سطح  testdaf  نیاز دارم؟

نتایج آزمون TestDaF  یکی از سه سطح زیر می باشد:

(TestDaF-Niveaustufe 5 (TDN 5 – TestDaF level 5
(TestDaF-Niveaustufe 4 (TDN 4 – TestDaF level 4
 (TestDaF-Niveaustufe 3 (TDN 3 – TestDaF level 3

اگر به حداقل TDN 4 در هر آزمون برسید ، هیچ مشکلی وجود ندارد البته این رو هم باید در نظز بگیرید که هر دانشگاهی در آلمان سیاست پذیرش خاص خود را دارد. اکثر دانشگاه ها چنین اطلاعاتی را در وب سایت خود قرار می دهند.وب سایت های زیر اطلاعاتی خوبی در مورد تحصیل و آدرس پستی دانشگاه های آلمان در اختیارتون قرار میده.

/http://www.daad.de

/http://www.hochschulkompass.hrk.de

/http://www.uni-assist.de

http://www.deutsch-uni.com

http://www.sprachnachweis.de

http://www.deutsche-kultur-international.de/home/index.html

/http://www.campus-germany.de

کلاس های آمادگی آزمون testdaf و testdaf vorbeitung برای اولین بار در استان قزوین در آموزشگاه زبان های خارجی گویش قزوین برگزار می شود. با شرکت در کلاس های آمادگی این فرصت به شما داده می‌شود خود را برای آزمون testdaf آماده نمایید و اطلاعات خود را محک بزنید.

 

برای درخواست مشاوره و اطلاعات تکمیلی می توانید  از طریق فرم ارتباط با ما، با آموزشگاه زبان های خارجی گویش قزوین تماس حاصل فرمائید. و در صورت تمایل جهت آشنایی بیشتر با آزمونهای  MSRT، PTE ، EPT ، GRE ، IELTS  TestDaF بر روی لینک مربوطه کلیک نمائید.