تنها برگزار کننده کلاس زبان فرانسه در قزوین

تنها برگزار کننده کلاس زبان فرانسه در قزوین

آموزش زبان فرانسه و یادگیری آن همانند زبان انگلیسی همیشه از اهمیت بالایی برخوردار بوده است .افراد با انگیزه های متفاوت مثل : ادامه تحصیل ، کسب وکار وتجارت ،مهاجرت ، مسافرت کاری ویا تفریحی  و یا علاقه به این زبان هیجان انگیز قصد یادگیری آن را دارنند.

برای شروع یادگیری یک زبان جدید باید از سابقه و محبوبیت آن اطلاعاتی کسب کنید مثلا اینکه حدودا ۲۰۰ میلیون نفر در جهان به زبان فرانسه صحبت می کنن.فرانسه زبان رسمی و اداری بیش از ۶۷ کشور جهانه از جمله آنها فرانسه ، سوییس ، کانادا ، موناکو ، الجزایر ، مراکش ، لبنان و… .بارها از زبان هموطنان مهاجر نقل شده است که:

با وجود داشتن تحصیلات و تجربه ی کاری به علت مسلط نبودن زبان آن کشورها شغلی که لایق آن بوده ام را از دست داده ام .

کشور فرانسه به عنوان پنجمین قدرت اقتصادی جهان مراکز بسیارمعتبری در سطح جهان دارا است. که دانشجویان و افراد جویای کار وهمینطور تجار علاوه بر دانستن زبان انگلیسی باید به زبان فرانسه نیز مسلط باشند.

برگزاری زبان فرانسه در آموزشگاه گویش قزوین نیز همیشه از اهمیت بالایی برخوردار بوده . گویش تنها برگزار کننده دوره های متنوع از قبیل ترمیک ، فشرده و خصوصی زبان فرانسه طی سالیان طولانی در استان قزوین است.و آنچه ما را در این سالها به تلاش بیشتر و حرفه ای شدن تشویق می کند ، موفقیت زبان آموزان پرتلاش گویش در آزمونهای بین المللی با کسب نمره های فوق العاده است.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر ثبت نام،زمان برگزاری .و مشاوره رایگان با اساتید در مورد کلاسها و همچنین اطلاعات مورد نیاز مربوط به زندگی و سفر در کشور فرانسه ، با ما تماس بگیرید.

ارتباط با ما

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.