فشرده

جلسه معارفه ترم زمستان فشرده آیلتس/IELTS

به اطلاع علاقمندان شرکت در دوره های فشرده شش ماه طلایی آیلتس/IELTS  می رسانیم  که جلسه معارفه در

تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ ساعت ۲۰ برگزار خواهد شد.

معرفی دوره های فشرده طلایی آیلتس/IELTS  آموزشگاه گویش 

آموزشگاه گویش قزوین سالها با بهره گیری از اساتید مجرب و دارای رویکرد منحصربفرد اقدام به برگزاری کلاسهای آیلتس به فشرده و خصوصی کرده است.

 

دوره های آیلتس آموزشگاه گویش قزوین که به صورت دو دوره انجام میگیرد :

فشرده اول(۶ ماه):(بیسیک تا آیلتس) این بخش مخصوص زبان آموزانی است که نیازمند شرکت در آزمون می باشند وهدف آنها نمره ی ۵ الی ۵/۵ در آزمون آیلتس می باشد.

فشرده دوم (۶ ماه): این بخش مخصوص زبان آموزانی است که توانایی زبانی شان نزدیک به سطح مورد نظر در آزمون می باشد و نیاز دارند تا در کنار ارتقاء توانش های زبانی، بیشتر با سبک و مهارت جوابدهی به قسمت های مختلف آزمون آشنا گردیده و مهارت های چهارگانه زبانی خود را با گرایش آزمون تطبیق دهند تا در نیجه آن نمره آیلتس خود را افزایش دهند.

ارتباط با ما

مروری بر آزمون آیلتس :

آزمون آیلتس یکی از معتبرترین آزمون های بین المللی زبان انگلیسی برای مهاجرت ، کار ، تحصیلات دانشگاهی در کشورهای انگلیسی زبان است.از ویژگی های این آزمون ارزیابی تمامی مهارتهای زبانی (خواندن،نوشتن،صحبت کردن،شنیدن) و همینطور دارابودن بخش شفاهی آن است.

انواع آزمون:

امتحان در دو نوع مختلف آکادمیک و جنرال ترینیگ برگزار می‌شود. امتحان آکادمیک توانایی انگلیسی داوطلبانی را می‌سنجد که قصد دارند تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی به بالا در یک دانشگاه انگلیسی زبان ادامه دهند. یکی از مهمترین شرط‌های پذیرفته‌شدن در این دانشگاه‌ها فراهم آوردن سطحی قابل قبول از نمره این امتحان می‌باشد.

نوع جنرال ترینینگ آزمون آیلتس دانسته های داوطلبان را در سطحی گسترده تر و در بستری علمی – اجتماعی می‌سنجد.

آزمون جنرال‌ترینینگ برای کسانی مناسب است که قصد دارند تحصیلات پیش‌دانشگاهی خود را در کشوری انگلیسی زبان به ‌پایان برسانند . یا به‌منظور گذراندن دوره‌های کوتا‌ه‌مدت کاری و یا دست‌یافتن به‌فرصت‌های شغلی قصد سفر به این کشور‌ها را دارند.

به‌علاوه کارنامه این امتحان از جمله مدارکی است که در جریان بررسی پرونده‌های مهاجرت کشورهای استرالیا، نیوزلند و کانادا از متقاضیان طلب می‌شود.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.