دوره های آیلتس IELTS آموزشگاه گویش قزوین

آزمون آیلتس یکی از معتبرترین آزمون های بین المللی زبان انگلیسی برای مهاجرت ، کار ، تحصیلات دانشگاهی در کشورهای انگلیسی زبان است.از ویژگی های این آزمون ارزیابی تمامی مهارتهای زبانی (خواندن،نوشتن،صحبت کردن،شنیدن) و همینطور دارابودن بخش شفاهی آن است.

انواع آزمون:

امتحان در دو نوع مختلف آکادمیک و جنرال ترینیگ برگزار می‌شود. امتحان آکادمیک توانایی انگلیسی داوطلبانی را می‌سنجد که قصد دارند تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی به بالا در یک دانشگاه انگلیسی زبان ادامه دهند. یکی از مهمترین شرط‌های پذیرفته‌شدن در این دانشگاه‌ها فراهم آوردن سطحی قابل قبول از نمره این امتحان می‌باشد.

نوع جنرال ترینینگ آزمون آیلتس دانسته های داوطلبان را در سطحی گسترده تر و در بستری علمی – اجتماعی می‌سنجد. آزمون جنرال‌ترینینگ برای کسانی مناسب است که قصد دارند تحصیلات پیش‌دانشگاهی خود را در کشوری انگلیسی زبان به ‌پایان برسانند . یا به‌منظور گذراندن دوره‌های کوتا‌ه‌مدت کاری و یا دست‌یافتن به‌فرصت‌های شغلی قصد سفر به این کشور‌ها را دارند. به‌علاوه کارنامه این امتحان از جمله مدارکی است که در جریان بررسی پرونده‌های مهاجرت کشورهای استرالیا، نیوزلند و کانادا از متقاضیان طلب می‌شود.

دوره های آیلتس IELTS آموزشگاه گویش قزوین

معرفی دوره های طلایی آیلتس گویش:

آموزشگاه گویش قزوین سالها با بهره گیری از اساتید مجرب و دارای رویکرد منحصربفرد اقدام به برگزاری کلاسهای آیلتس به صورت  فشرده و خصوصی کرده است.

دوره های آیلتس آموزشگاه گویش قزوین که به صورت فشرده انجام میگیرد شامل دو دوره خواهد بود:

فشرده اول:(بیسیک تا آیلتس) این بخش مخصوص زبان آموزانی است که نیازمند شرکت در آزمون می باشند وهدف آنها نمره ی ۵ الی ۵٫۵ در آزمون آیلتس می باشد.

فشرده دوم : این بخش مخصوص زبان آموزانی است که توانایی زبانی شان نزدیک به سطح مورد نظر در آزمون می باشد و نیاز دارند تا در کنار ارتقاء توانش های زبانی، بیشتر با سبک و مهارت جوابدهی به قسمت های مختلف آزمون آشنا گردیده و مهارت های چهارگانه زبانی خود را با گرایش آزمون تطبیق دهند تا در نیجه آن نمره آیلتس خود را افزایش دهند.

دوره های آیلتس آموزشگاه گویش قزوین به صورت خصوصی نیز انجام می گیرد و مناسب عزیزانی می باشد که فرصت بسیار کمی دارند.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و گرفتن وقت مشاوره رایگان و تعیین سطح با آموزشگاه تماس بگیرید ⇐ ارتباط با ما

 

 

همچنین آموزشگاه زبان های خارجی گویش در سال ۱۳۹۷ اقدام به برگزاری آزمون آزمایشی آیلتس در قزوین کرده که برای اطلاع از نحوه ثبت نام و تاریخ آزمون به قسمت مربوطه مراجعه فرمایید.

 

 

11 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.