مکالمه

دوره مکالمه ترکی ویژه توریست ها،مهاجرین و تجار

آموزشگاه گویش قزوین در نظر دارد برای چندمین بار در سال ۹۶ ، جهت تسهیل روند رفت و آمد هموطنان به کشور توریستی – تجاری ترکیه کلاس های صرفا مکالمه زبان ترکی استانبولی برگزار نماید.

شروع کلاسها پنجشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ ساعت ۵ الی ۸ شب .

این کلاسها برای مقاصد مختلف زبان آموزان از جمله مقاصد گردشگری، مهاجرت و یا تجارت می باشد.

هدف این دوره ها نتیجه دهی سریع و کاربردی با کمترین زمان ممکن می باشد . به طوری که زبان آموزان بعد از طی این دوره قادر باشند نیازهای مکالماتی روزمره خود را در این کشور بدون نیاز به مترجم و به راحتی پاسخگو باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با آموزشگاه تماس بگیرید.

زبان ترکی استانبولی

ضمن خیر مقدم و سپاس از اینکه آموزشگاه زبانهای خارجی گویش را انتخاب نموده اید بسیار مفتخریم که بعنوان اولین و تنها مرکز آموزش زبان ترکی استانبولی در استان قزوین در خدمت شما عزیزان می باشیم.

۸۳۰۰۰۰۰۰ نفر در سراسر جهان به عنوان زبان نخست یا دوم با این زبان سخن می گویند این زبان رایج ترین زبان از شاخه ی زبان های ترکی می باشد.جغرافیایی آن شامل ترکیه و قبرس شمالی و قسمت های کوچکی در عراق ، یونان ، بلغارستان، جمهوری مقدونیه ، کوزوو ، آلبانی و دیگر قسمت های شرق اروپا را شامل می شود.

آموزشگاه زبانهای خارجی گویش از سال ۱۳۸۵ دارای کلاسهای ترکی استانبولی بوده و هدف آن آموزش برای مکالمات روزمره ترکی و آماده سازی زبان آموزان برای آزمون Tomer می باشد.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.