برگزاری دوره MOCK IELETS در آموزشگاه زبان قزوین

mock ielts

 

دوره MOCK IELTS در آموزشگاه زبان گویش قزوین

آیلتس یا International English Language Testing System یکی از معتبرترین امتحانات بین‌المللی در زمینه زبان انگلیسی است که توسط بیش از ۱۰,۰۰۰ سازمان و موسسه تحصیلی در سراسر جهان قبول و تایید می شود. برای دانشجویان و افرادی که قصد تحصیل در دانشگاه‌ها و موسسات تحصیلی خارج از کشور را دارند، گذراندن این آزمون بسیار ضروری است.

یکی از موارد مهم تقویت و ارتقا سطح زبانی آزمون‌دهندگان آیلتس، آشنایی کامل با فرمت و نحوه برگزاری آزمون است. برای کسب اطلاعات در مورد نیازمندی ها، چگونگی پاسخگویی به سوالات، نحوه تصحیح آزمون و بسیاری از اصول و قوانین ضروری برای موفقیت، دوره MOCK IELTS واقعیتی است که به شرکت کنندگان کمک می کند تا در آزمون اصلی با موفقیت عمل کنند.

یکی از موسساتی که دوره MOCK IELTS را برگزار می کند، آموزشگاه زبان گویش قزوین است. این آموزشگاه با بیش از ۲۱ سال سابقه در ارائه خدمات آموزشی به دانش‌آموزان مختلف، توانسته است با استفاده از روشهای بروز و استفاده از معلمان مجرب و متعهد، بهترین نتیجه را در آموزش زبان انگلیسی برای شرکت کنندگان در آزمون آیلتس بدهد.

دوره MOCK IELTS در آموزشگاه زبان گویش قزوین به صورت دوره های گروهی و فردی برگزار می شود. این دوره ها توسط مدرسانی با تجربه و مجرب در حوزه آزمون آیلتس تدریس می شود. در طول این دوره ها، شرکت کنندگان با کلیه جوانب و جزئیات آزمون آیلتس آشنا شده و با نمونه سوالات و تکنیکهای رفع نقاط ضعف خود، برای موفقیت در آزمون آیلتس آماده می شوند.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.