دوره آموزش زبان اسپانیایی در آموزشگاه زبان گویش قزوین

زبان آموز گرامی:

ضمن خیر مقدم و سپاس از اینکه آموزشگاه زبانهای خارجی گویش را انتخاب نموده اید بسیار مفتخریم که بعنوان اولین و تنها مرکز آموزش زبان اسپانیایی در استان قزوین در خدمت شما عزیزان می باشیم.

تاریخچه زبان اسپانیایی:

زبان اسپانیایی زبانی از خانواده زبان های رومی و یکی از پرگویش ترین زبان های جهان است. طی آمار سال ۲۰۱۴ میلادی زبان اسپانیایی با ۴۷۰ میلیون نفر گوینده به عنوان زبان مادری ، دومین زبان پر تکلم دنیا است. در ایالات متحده حدود ۱۶ درصد جمعیت به زبان اسپانیایی تکلم می کنند. زبان اسپانیایی زبان دوم در ایالات متحده امریکا است. این زبان از گروه رومی زبانهای ایتالیک یا لاتین می باشد و از اسپانیا و از طرق سیاست های استعماری پادشاهی اسپانیا در قرون وسطی و مناطق تحت سلطه اسپانیا مانند امریکا لاتین و برخی نقاط قاره افریقا و آسیا کشیده شد. نخستین رمان شناخته شده در جهان را دن کیشوت میدانند که اثر یک اسپانیایی بنام سروانتس در قرون وسطی می باشد. این زبان مدت ها تحت فشار زبان عربی بسر می برد و واژگان بیشماری را از زبان عربی پذیرفته است.

زبان اسپانیایی در آموزشگاه زبان گویش:

آموزشگاه زبانهای خارجی گویش از سال۱۳۸۵ دارای کلاسهای اسپانیایی بوده و هدف آن آموزش برای مکالمات روزمره اسپانیایی و آماده سازی زبان آموزان برای آزمونهای DELE  می باشد.

شما میتوانید جهت مشاوره با اساتید، با آموزشگاه زبان گویش تماس بگیرید. و در صورت تمایل جهت آشنایی بیشتر از سایر دوره های آموزشی زبان های خارجی آموزشگاه گویش قزوین روی لینک معرفی دوره ها کلیک نمائید.

دوره آموزش زبان چینی
دوره آموزش زبان ایتالیایی