دوره آموزش زبان کره ای در آموزشگاه زبان گویش قزوین

زبان آموز گرامی:

ضمن خیر مقدم و سپاس از اینکه آموزشگاه زبانهای خارجی گویش را انتخاب نموده اید بسیار مفتخریم که بعنوان اولین و تنها مرکز آموزش زبان  کره ای، به انگلیسی (Korean) و به کره ای (Hangugeo)  در استان قزوین در خدمت شما عزیزان می باشیم.

زبان کره ای زبان رسمی مردم کشور کره ی جنوبی و شمالی،  قسمتی از چین و گروه بزرگی از مردم در استرالیا، برزیل، کانادا، ژاپن، ایالات متحده، جمهوری شوروی سابق و فلیپین، قسمت های از اسیایی مرکزی می باشد. طبق امار سال ۲۰۱۰، ۷۷ میلیون نفر به زبان کره ای سخن می گویند. خط رسمی این زبان hangul هانگول می باشد. خط هانگول بدستور شاه سی جونگ در قرن ۱۵ میلادی بوجود امد. قبل تر از خط هانگول از خط هانجا hanja  استفاده می شد. خط هانجا ترکیبی از خط بودیستی و و چینی می باشد.

ساختار جمله زبان کره ای همانند فارسی بصورت فعل + مفعول + فاعل می باشد.

زبان کره ای فاقد جنسیت گرامری میباشد وهمانند زبان عربی نیست.

تعداد واژگان اصلی خط کره ای ۲۵ عدد و واژگان مرکب (پیچیده) ۲۷ عدد است.

زبان کره ای رایج از زبان کره ای باستان (نیا کره ای) گرفته شده و اطلاعاتی در خصوص زبان کره ای باستان موجود نیست.

ابتدای اموزش زبان کره ای، آموزش خط  کره ای می باشد و پس از گذراندن اموزش خط هانگول، دوره اصلی اموزش زبان شروع می شود.

آموزشگاه گویش ارائه دهنده ی کلاس های کره ای در گروه سنی کودکان و نوجوانان و بزرگسالان و در دوره های متفاوت خصوصی و نیمه خصوصی بوده است.  دوره اصلی که شامل ۸ کتاب است ، دوره ی مکالمه ، و دوره ی تاپیک است که با استفاده از کتب طبقه بندی شده راحت و گام به گام تدریس می شود.

دوره آماده سازی برای آزمون رسمی تاپیک TOPIK به صورت کلاس های تست زنی و آموزش با سری کتاب های ویتامین کره ای Korean Vitamin   که از بهترین کتاب های آماده سازی برای این آزمون است، صورت می گیرد. آزمون  TOPIK، همانند IELTS ازمون رسمی زبان کره ای می باشد

کتاب های کره ای تدریس شده در آموزشگاه زبان گویش، مجموعه کتاب های سجونگ که از بهترین کتاب های آموزش زبان کره ای است که هم اکنون در سراسر جهان تدریس می شود ، کتاب های دانشگاه سئول، یانسه، ای هُ اَ و سری کتاب های ویتامین کره ای است.

شما میتوانید جهت مشاوره با اساتید، با آموزشگاه زبان گویش تماس بگیرید. و در صورت تمایل جهت آشنایی بیشتر از سایر دوره های آموزشی زبان های خارجی آموزشگاه گویش قزوین روی لینک معرفی دوره ها کلیک نمائید.

دوره آموزش زبان سوئدی
دوره آموزش زبان دانمارکی