دوره آموزش زبان ایتالیایی در آموزشگاه زبان گویش قزوین

ضمن خیر مقدم و سپاس از اینکه آموزشگاه زبانهای خارجی گویش را انتخاب نموده اید بسیار مفتخریم که بعنوان اولین و تنها مرکز آموزش زبان ایتالیایی  در استان قزوین در خدمت شما عزیزان می باشیم.

زبان ایتالیایی از شاخه های زبان لاتین است و با زبانهای دیگر لاتین مانند اسپانیایی، فرانسوی، رومانیایی و پرتغالی شباهتهای زیادی دیده می شود و در بین زبانهای لاتین، ایتالیایی بیشترین واژگان مشترک با لاتین و نزدیک زبان به آن است. گویشوران این زبان که در ایتالیا، اتیوپی، مال، واتیکان، سان مارینو، ونزوئلا، کرواسی، مراکش،اسلوونی، لیبی، تونس، سومالی،اریتره، آمریکا، کانادا، استرالیا، آلبانی بخش هایی از کشور آرژانتین و قسمت هایی از برزیل زندگی می کنند.

آموزشگاه زبانهای خارجی گویش از سال ۱۳۸۳ دارای کلاسهای ایتالیایی بوده و هدف آن آموزش برای مکالمات روزمره ایتالیایی و آماده سازی زبان آموزان برای آزمون Esterni  و… می باشد.

کتاب در نظر گرفته شده برای زبان ایتالیایی در گویش  

کتابهای تدریس شده در آموزشگاه زبان گویش با مطالعه ی فراوان و در نظر گرفتن نیازهای امروزه ی زبان آموزان توسط اساتید معتبر گزینش و توسط  هیئت علمی آموزشگاه تصویب شده که کتاب در نظر گرفته شده برای زبان ایتالیایی :

Espresso

شما میتوانید جهت مشاوره با اساتید، با آموزشگاه زبان گویش تماس بگیرید. و در صورت تمایل جهت آشنایی بیشتر از سایر دوره های آموزشی زبان های خارجی آموزشگاه گویش قزوین روی لینک معرفی دوره ها کلیک نمائید.

دوره آموزش زبان اسپانیایی
دوره آموزش زبان سوئدی