دوره آموزش زبان دانمارکی در آموزشگاه زبان گویش قزوین

زبان آموز گرامی:

ضمن خیر مقدم و سپاس از اینکه آموزشگاه زبانهای خارجی گویش را انتخاب نموده اید بسیار مفتخریم که بعنوان اولین و تنها مرکز آموزش زبان دانمارکی در استان قزوین در خدمت شما عزیزان می باشیم.

آموزشگاه زبان‌های خارجی گویش قزوین :برگزار کننده دوره های آموزشی کلاس زبان دانمارکی میباشد.

زبان دانمارکی یکی از زبان های اسکاندیناوی شرقی است که از خانواده بزرگ زبان های هند و اروپایی بشمار می رود. حدود ۶ میلیون نفر از مردم که بیشتر آن ها در کشور دانمارک زندگی می کنند به این زبان صحبت می کنند. این زبان در کشورهایی چون دانمارک، جزایر فارو، سرزمین های خودمختار گرینلند، ایسلند و آلمان مورد استفاده قرار می گیرد. این زبان در کشور ایسلند به عنوان زبان دوم در مدارس به دانش آموزان تدریس می شود. افرادی که به یکی از زبان های سوئدی، نروژی و ایسلندی تسلط داشته باشند در یادگیری این زبان مشکلی نخواهند داشت. این زبان در دپارتمان زبان های اسکاندیناوی آموزشگاه زبان گویش تحت نظر بهترین اساتید زبان دانمارکی و کادر آموزشی مجرب در بهترین کلاس های زبان به صورت خصوصی و نیمه خصوصی به شکل آنلاین و حضوری کاملا کاربردی و مکالمه محور تدریس می شود.

آیا یادگیری زبان دانمارکی سخت است؟

زبان دانمارکی مانند دیگر زبان های جهان دارای ویژگی های منحصر به فردی است. از ویژگی های این زبان می توان به ۲۶حرف بودن الفبای آن اشاره کرد که شباهت زیادی با زبان لاتین دارد و تنها سه حرف æ، ø و å در آن متفاوت می باشد. زبان دانمارکی دارای ۴۰ مصوت می باشد که ۱۶ مصوت آن به صورت بلند و کوتاه دسته بندی می شوند. از ویژگی های زبان دانمارکی این است که برخلاف زبان فارسی که در آن تنها صرف فعل داریم در زبان دانمارکی هم افعال و هم صفت ها در آن صرف می شوند. جمع بستن اسامی در زبان دانمارکی قاعده و قانون مشخص ندارد. از دلایلی که باعث شده یادگیری زبان دانمارکی مشکل باشد حالت محور بودن آن است

اهمیت یادگیری زبان دانمارکی:

کشور دانمارک از بهترین کشور های جهان برای زندگی و تحصیلات به شمار می رود، به همین علت است که دانشجویان بسیاری برای ادامه تحصیل و بسیاری از مردم برای اقامت آن را انتخاب می کنند. کشور دانمارک به علت مهاجر پذیر بودن باعث شده است که سرمایه گذاران بسیاری برای تجارت و کار در این کشور سرمایه گذاری کنند به همین دلیل یادگیری زبان دانمارکی می تواند باعث گسترش فعالیت های تجاری شود. زبان دانمارکی با بسیاری از زبان های دیگر کشور ها دارای ریشه مشابه است مانند آلمان، هلند،ایسلند و… به همین علت می توان با یادگیری زبان دانمارکی زبان های دیگر را که با زبان دانمارکی هم ریشه هستند نیز فرا گرفت. کشور های اسکاندیناوی همیشه پر از گردشگران و توریست هایی است که از سراسر جهان برای دیدن جاذبه های طبیعی، فرهنگی و تاریخ به آن جا سفر می کنند پس یادگیری زبان دانمارکی می تواند دلیل خوبی باشد تا از سفر خود لذت ببریم.

 

شباهت زبان های اسکاندیناوی:

زبان های اسکاندیناوی زبان دانمارکی و زبان نروژی شباهت زیادی بهم دارند. می توان گفت علت شباهت این دو زبان می تواند این باشد که زمانی کشور نروژ جزئی از خاک کشور دانمارک بود. از تفاوت های زبان دانمارکی با زبان نروژی می توان به تلفظ کلمات در آن اشاره کرد. کلمات در دو زبان دانمارکی و زبان نروژی مشابه هستند و تنها کمی متفاوت از هم به نظر می رسند.

شما میتوانید جهت مشاوره با اساتید، با آموزشگاه زبان گویش تماس بگیرید. و در صورت تمایل جهت آشنایی بیشتر از سایر دوره های آموزشی زبان های خارجی آموزشگاه گویش قزوین روی لینک معرفی دوره ها کلیک نمائید.

دوره آموزش زبان کره‌ای
دوره آموزش زبان هلندی