دوره آموزش زبان چینی در آموزشگاه زبان گویش قزوین

زبان آموز گرامی:

ضمن خیر مقدم و سپاس از اینکه آموزشگاه زبانهای خارجی گویش را اانتخاب نموده اید بسیار مفتخریم که بعنوان اولین و تنها مرکز آموزش زبان چینی در استان قزوین در خدمت شما عزیزان می باشیم.

تاریخچه زبان چینی:

زبان های چینی بخشی از زبانهای سینی – تبتی را تشکیل می دهند.زبان مادری حدود یک پنجم مردم جهان یکی از انواع زبان چینی است . زبان اصلی و عمده و رسمی در سرزمین چین چینی ماندارین یا پوتونگ خوا می باشد و فرق عمده زبان چینی ماندارین با اکثر زبانهای دیگر جهان در آهنگین بودن آن است.در سرتاسر کشور چین زبان ها و گویش های مختلفی وجود دارد که اختلاف و فرق اکثر آنها در چگونگی تلفظ هجاها می باشد .

در زبان چینی نگارش به دو صورت است ۱-چینی سنتی یا کلاسیک ۲- چینی ساده شده. مورد اول خط اصیل زبان چینی می باشد که در کشورهای جمهوری چین (تایوان) هنگ کنگ، ماکائو و چینی های مقیم ایالات متحده و غرب رایج است. مورد دوم ساده شده همان خط سنتی است که در جمهوری خلق چین و سنگاپور رایج می باشد. تعداد کاراکترهای (علائم نگارشی) این زبان بالغ بر ۷۰۰۰۰ تا ۸۰۰۰۰ عدد میباشد که البته امروزه همگی آنها منسوخ شده اند ودر حال حاضر یک چینی یا یک خارجی که می خواهد چینی بیاموزد باید تنها حدود ۱۰۰۰۰ کاراکتر را بتواند بخواند و بنویسد امروزه برای آوانویسی این زبان از سیستمی مبتنی بر الفبای لاتین به نام پین این (Pin Yin) استفاده می شود.

زبان چینی در آموزشگاه زبان گویش:

زبان چینی از سال ۱۳۹۳ وارد سیستم آموزشگاه گویش گردید و هدف آن آموزش برای مکالمات روزمره چینی می باشد. 

Zhu ni cheng gong

شما میتوانید جهت مشاوره رایگان با اساتید، با آموزشگاه زبان گویش تماس بگیرید. و در صورت تمایل جهت آشنایی بیشتر از سایر دوره های آموزشی زبان های خارجی آموزشگاه گویش قزوین روی لینک معرفی دوره ها کلیک نمائید.

دوره آموزش زبان ترکی استانبولی
دوره آموزش زبان اسپانیایی