زبان اسپانیاییزبان اسپانیایی

ضمن خیر مقدم و سپاس از اینکه آموزشگاه زبانهای خارجی گویش را اانتخاب نموده اید بسیار مفتخریم که بعنوان اولین و تنها مرکز آموزش زبان اسپانیایی در قزوین در خدمت شما عزیزان می باشیم.

زبان اسپانیایی زبانی از خانواده زبان های رومی و یکی از پرگویش ترین زبان های جهان است از شاخه‌های زبان لاتین است و با زبانهای دیگر لاتین مانند اسپانیایی، فرانسوی، رومانیایی و پرتغالی شباهتهای زیادی دارد. طی آمار سال ۲۰۱۴ میلادی زبان اسپانیایی با ۴۷۰ میلیون نفر گوینده به عنوان زبان مادری ، دومین زبان پر تکلم دنیا است. در ایالات متحده حدود ۱۶ درصد جمعیت به زبان اسپانیایی تکلم می کنند. زبان اسپانیایی زبان دوم در ایالات متحده امریکا است.

آموزشگاه زبانهای خارجی گویش از سال ۱۳۸۳ دارای کلاسهای اسپانیایی بوده و هدف آن آموزش برای مکالمات روزمره اسپانیایی و آماده سازی زبان آموزان برای آزمونهای A.1- A.2-B.1-B.2-C.1- C.2  می باشد

کتب :

کتابهای تدریس شده در آموزشگاه زبان گویش با مطالعه ی فراوان و در نظر گرفتن نیازهای امروزه ی زبان آموزان توسط اساتید معتبر گزینش و توسط  هیئت علمی آموزشگاه تصویب شده که کتاب در نظر گرفته شده برای زبان اسپانیایی:

Suena

شما میتوانید جهت مشاوره رایگان، با اساتید با آموزشگاه زبان گویش تماس بگیرید. و در صورت تمایل جهت آشنایی بیشتر از سایر دوره های آموزشی زبان های خارجی آموزشگاه گویش قزوین روی لینک معرفی دوره ها کلیک نمائید.